
Dnes ráno jsem vstal, došel Efče pro rohlíky, rozpekl je na plotně a posnídali jsme. Takhle prý kdysi dělala snídaně její babička.
nápady, postřehy, názory, komentáře, zážitky, pozvánky, oznámení, chvála či kritika ......... prostě všechno hodné zaznamenání ze života jednoho zapisovatele věcí všedních i výjimečných
Žádné komentáře:
Okomentovat