
V neděli jsme se vydali na pěší výlet do Prokopského údolí kolem Dalajského potoka. Arinku, unavenou z předchozího dne jsme tentokrát nechali doma. Vyšli jsme z Řeporyjského náměstí, sledovali jsme naučnou stezku a navštěvovali hostinská zařízení po cestě. Kolem páté hodiny jsme vyšli v Hlubočepích.

Žádné komentáře:
Okomentovat